O mnie

971071_612178055471869_1017804718_nDietetyczka. Taka co to za dobrze jak na swój zawód wygląda. Za dobrze, bo walczy z nadwagą powodowaną zespołem policystycznych jajników. Spokojnie, spokojnie jeszcze wszystkim pokaże najbardziej apetyczną siebie. Taki ma cel. Pokazać. Zainspirować. Wspierać.

Lubi ludzi, rozmowy, filozofowanie dzienne i nocne, gotowanie dla kogoś, muzykę i rozwój. Czyta, słucha, dużo mówi, złości się i nie bardzo daje ujarzmić. Trochę, a może bardziej niż trochę alternatywna.  Lubi robić po swojemu. Nie umie dogadać się z większością dietetyków, którzy jak mantrę powtarzają oklepane regułki. Lubi dzielić się tym co zrodzi się w jej głowie. Tak sobie myśli czasem, że może nawet jest tam coś sensownego.

Ceni ludzi myślących, a nie przyjmujących papkę jak najlepsze i najsmaczniejsze danie świata. Alergicznie reaguje na białe fartuchy u dietetyków w poradniach. Brzydzi się sztucznym dorabianiem sobie profesjonalizmu. Zwolenniczka autentyczności.

Oprócz tego uczy się żyć i nie zwariować w tym świecie. Kocha curry, mleko kokosowe, nerkowce i ocet balsamiczny. No i kogel mogel do kawy. Czasem używa słów uznanych za brzydkie i niestosowne, słucha polskiego rapu na równi z klasycznym rockiem, reggae czy każdymi innymi dźwiękami, które za serducho chwytają.

Jest człowiekiem i odkrywczo informuje, że nic co ludzie nie jest jej obce. Kocha bycie sobą i sobą też na blogu ma zamiar pozostać. Nie lepsza i nie gorsza niż jest.

Jedna myśl w temacie “O mnie

  1. co to znaczy, ze za dobrze jak na swój zawód wygląda? Ja widzę, przepiękną kobietę, z uśmiechniętymi oczami i zdrową, promienną twarzą! To chyba jest kwintesencja 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s