Last week mobile mix #2

Maj jest absolutnie cudowny. Nie tylko dlatego, że jest ciepło, zielono i śpiew ptaków wita nas radośnie. Są też juwenalia i takim sposobem wyszalałam się na kilku koncertach przy okazji bardzo mocno moknąc.  Nie było parasolki choć były drzewa pod którymi można się było schronić. Tylko po co? 🙂 A to dopiero początek! Kocham juwenalia warszawskie choć marzy mi się kortowiada również. W tym roku nie do zrealizowania, bo po drodze mam komunię…chociaż kto wie czy spontaniczność nie zdecyduje w najmniej oczekiwanym momencie i nie zawitam do Olsztyna na jedną noc!
Na wiosnę Krakowskie Przedmieście na warszawskiej starówce wypełnia się ludźmi. Pięknie wygląda Zamek Królewski nocą, Stadion Narodowy, Wisła…Warto iść i popatrzeć. Porozmawiać w tym czasie z przyjaciółmi i napić się piwa.
Moje dietetyczne środowisko lubi dobre jedzenie. Kolejne spotkanie naszej norweskiej czwórki zaowocowało sałatką z tortellini, suszonymi pomidorami, rukola i innymi dobrami oraz orkiszowymi pancake’ami z owocami. Mniam! 🙂 Całość dopełniła lampka wina.
Po 1,5 roku spotkałam się również z koleżanką ze swoich studiów licencjackich. Smaki czysto meksykańskie w restauracji The Mexican połączone ze wspomnieniami i opowiadaniem „co u nas?”. Miło. Nawet bardzo.
Sobota zaowocowała wreszcie zbadaniem wzroku i kupieniem okularów. Moje nowe binokle są cudowne. I wreszcie się sobie z okularach podobam 🙂 A niedziela? Niedziela była leniwa, ale upłynęła na rozmowach i ustaleniach co do podróży do Azji. Einstein przypominał natomiast, żeby robić wiele rzeczy inaczej niż dotychczas. Chyba trochę tak było 🙂

5 myśli w temacie “Last week mobile mix #2

  1. O The Mexican i ich Margherity, om nom nom. A Warszawa w ten weekend była obłędna… tłumy ludzi, dawno czegoś takiego nie widziałam w Stolicy, noc, deszcz, a wszędzie tłumy! Pięknie. Światowo :)A deszcz Ci służy, bo zmoknięta wyglądasz pięknie! 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s