3×42 czyli zrób coś nie dla siebie

Czytam bloga Michała Maja z Życie jest piękne od całkiem niedługiego czasu. Trafiłam na niego i pochłonął mnie przede wszystkim optymizm, wiara, normalność, uchwytność i nietuzinkowość autora. Życzę sobie a także wszystkim ludziom dookoła takiego cudownego podejścia do życia. Zerknijcie na bloga Michała (w nowej ładniejszej odsłonie), a sami przekonacie się dlaczego.
Dzisiaj jednak pokrótce chciałabym Was zachęcić do pomocy bliźniemu. Cel jest szczytny. Michał chce wraz z 42 osobami przebiec maraton czyli 42 kilometry i zebrać dzięki tej akcji 42 tysiące złotych na protezę nogi dla pewnej dziewczyny. Tą dziewczyną jest Asia Chałupa (24 lata), która nagle znalazła się w sytuacji w której wszystko mogło stracić sens. Ja sama pewnie poczucie sensu życia po stracie nogi również bym zagubiła. Michał wraz z fundacją Jaśka Meli „Poza Horyzonty” chce pomóc tutaj i tutaj. Całą akcję można śledzić na facebook’u.
Ja już dodałam swoją cegiełkę. Trwało to minutkę. Dziecinnie proste. Myślę, że każdy jest w stanie przekazać chociaż przysłowiową złotówkę. W imieniu wszystkich zaangażowanych zapraszam Was do pomocy. To naprawdę niewiele, a można zmienić czyjeś życie.
Reklamy

2 thoughts on “3×42 czyli zrób coś nie dla siebie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s